SVL2024480
RoHS
制造商零件编号:
SVL2024480
商品编码:
SVL2024480
制造商/品牌:
SolaHD
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 480W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-25°C ~ 80°C (With Derating)
Adjustable Output, PFC
Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
4.62" L x 5.51" W x 4.76" H (117.3mm x 140.0mm x 121.0mm)
AC
cCSAus, CE, cURus, cULus, UL
480W
1
4 kV
20A
24V
91%
62368-1; 60950-1; UL 508
320 ~ 575 VAC (3PH), 360 ~ 575 VAC (2PH)