S8VK-C12024
RoHS
制造商零件编号:
S8VK-C12024
商品编码:
S8VK-C12024
制造商/品牌:
Omron Automation and Safety
零件描述:
AC/DC CONV 120W 24VDC 5A
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-25°C ~ 60°C
Adjustable Output, DC Input Capable, IP20, Universal Input
ITE (Commercial)
4.81" L x 1.57" W x 4.92" H (122.2mm x 40.0mm x 125.0mm)
AC
CE, cURus, TUV
120W
1
3 kV
5A
24V
88%
85 ~ 264 VAC
90V
350V