SDM30-24S12
RoHS
制造商零件编号:
SDM30-24S12
商品编码:
SDM30-24S12
制造商/品牌:
MEAN WELL USA Inc.
零件描述:
DC DC CONVERTER 12V 30W
产品类别 :
DC DC Converters
Active
-25°C ~ 85°C (With Derating)
Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
ITE (Commercial)
Through Hole
8-DIP Module
2.00" L x 2.00" W x 0.63" H (50.8mm x 50.8mm x 16.0mm)
Isolated Module
36V
30 W
1
1 kV
2.5A
18V
12V
82%