DPBW03F-12
RoHS
制造商零件编号:
DPBW03F-12
商品编码:
DPBW03F-12
制造商/品牌:
MEAN WELL USA Inc.
零件描述:
DC DC CONVERTER +/-12V 3W
产品类别 :
DC DC Converters
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO
ITE (Commercial)
Through Hole
8-SIP Module, 7 Leads
0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Isolated Module
36V
3 W
2
1.5 kV
125mA, 125mA
9V
12V
-12V
83%