PSE1000PFC
RoHS
制造商零件编号:
PSE1000PFC
商品编码:
PSE1000PFC
制造商/品牌:
Artesyn Embedded Power
零件描述:
AC/DC CONVERTER 390V 1000W
产品类别 :
AC DC Converters
Obsolete
-40°C ~ 85°C
Remote On/Off
ITE (Commercial), Medical
Through Hole
13-DIP Module
3.50" L x 2.40" W x 1.00" H (88.9mm x 61.0mm x 25.4mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC
CB, cUL, TUV, UL
1000 W
1
2.82A
390V
94%