PSK-15W-24
RoHS
制造商零件编号:
PSK-15W-24
商品编码:
PSK-15W-24
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 15W
产品类别 :
AC DC Converters
Obsolete
-40°C ~ 85°C (With Derating)
ITE (Commercial)
Through Hole
8-DIP Module, 4 Leads
2.44" L x 1.77" W x 0.89" H (62.0mm x 45.0mm x 22.5mm)
Enclosed
85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
CE, cURus
15 W
1
625mA
24V
83%