VSK-S2-15U
RoHS
制造商零件编号:
VSK-S2-15U
商品编码:
VSK-S2-15U
零件描述:
AC/DC CONVERTER 15V 2W
产品类别 :
AC DC Converters
Obsolete
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Through Hole
4-DIP Module
1.33" L x 0.87" W x 0.71" H (33.7mm x 22.2mm x 18.0mm)
Enclosed
85 ~ 305 VAC
CE, cURus, EN, UL
2 W
1
133mA
15V
76%