PBO-5-S3.3-B
RoHS
制造商零件编号:
PBO-5-S3.3-B
商品编码:
PBO-5-S3.3-B
零件描述:
AC/DC CONVERTER 3.3V 3.3W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-25°C ~ 85°C (With Derating)
14-SIP Module, 6 Leads
1.57" L x 0.79" W x 0.50" H (40.0mm x 20.0mm x 12.8mm)
Open Frame
85 ~ 264 VAC, 100 ~ 400 VDC
CB Scheme, EN, IEC, UL
3.3 W
1
1A
3.3V
67%