PSK-S15C-12
RoHS
制造商零件编号:
PSK-S15C-12
商品编码:
PSK-S15C-12
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 15W
Active
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
ITE (Commercial)
Through Hole
4-DIP Module
2.12" L x 1.13" W x 0.93" H (53.8mm x 28.8mm x 23.5mm)
Enclosed
85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC
CB Scheme, EN, IEC, UL
15 W
1
1.25A
12V
80%