PSK-S6C-15
RoHS
制造商零件编号:
PSK-S6C-15
商品编码:
PSK-S6C-15
零件描述:
AC/DC CONVERTER 15V 6W
Active
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
ITE (Commercial)
Through Hole
4-DIP Module
2.00" L x 1.00" W x 0.60" H (50.8mm x 25.4mm x 15.4mm)
Enclosed
85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC
CB Scheme, EN, IEC, UL
6 W
1
400mA
15V
77%