PBO-3-S12-B
RoHS
制造商零件编号:
PBO-3-S12-B
商品编码:
PBO-3-S12-B
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 3W
产品类别 :
AC DC Converters
Obsolete
-40°C ~ 85°C (With Derating)
ITE (Commercial)
Through Hole
12-SIP Module, 6 Leads
1.38" L x 0.71" W x 0.43" H (35.0mm x 18.0mm x 11.0mm)
Open Frame
85 ~ 305 VAC, 70 ~ 430 VDC
CB Scheme, EN, IEC, UL
3 W
1
250mA
12V
77%