VBM-70-24-H
RoHS
制造商零件编号:
VBM-70-24-H
商品编码:
VBM-70-24-H
零件描述:
AC-DC, 70 W, 24 VDC, SINGLE OUTP
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Half Brick
2.39" L x 2.28" W x 1.46" H (60.7mm x 58.0mm x 37.0mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC
CE, cURus, UKCA
70 W
1
2.92A
24V
88.5%