PSK-20D-15
RoHS
制造商零件编号:
PSK-20D-15
商品编码:
PSK-20D-15
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 15V 20W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Through Hole
6-DIP Module, 4 Leads
2.06" L x 1.07" W x 0.94" H (52.4mm x 27.2mm x 24.0mm)
Enclosed
85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
CE, cURus
20 W
1
1.33A
15V
87%