PBO-15C-15-B
RoHS
制造商零件编号:
PBO-15C-15-B
商品编码:
PBO-15C-15-B
零件描述:
AC/DC CONVERTER 15V 15W
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
16-SIP Module, 6 Leads
1.75" L x 0.94" W x 0.59" H (44.5mm x 24.0mm x 15.0mm)
Open Frame
85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
CE, cURus, UL
15 W
1
1A
15V
84%