VOF-S60B-12-PB
RoHS
制造商零件编号:
VOF-S60B-12-PB
商品编码:
VOF-S60B-12-PB
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 60W
Active
-30°C ~ 70°C (With Derating)
6-DIP Module
2.00" L x 2.00" W x 1.38" H (50.8mm x 50.8mm x 35.0mm)
Open Frame
90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CB Scheme, EN, IEC, SIQ, TUV, UL
60 W
1
5A
12V
88%