VOF-S25B-12-PB
RoHS
制造商零件编号:
VOF-S25B-12-PB
商品编码:
VOF-S25B-12-PB
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 25W
Active
-30°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
Household Appliances, ITE (Commercial)
Through Hole
6-DIP Module
2.00" L x 1.10" W x 0.98" H (50.8mm x 27.9mm x 24.9mm)
Open Frame
90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CB Scheme, EN, IEC, SIQ, TUV, UL
25 W
1
2.1A
12V
84%