PSK-S25B-12
RoHS
制造商零件编号:
PSK-S25B-12
商品编码:
PSK-S25B-12
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 25W
Active
-30°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
Household Appliances, ITE (Commercial)
Through Hole
4-DIP Module
2.09" L x 1.19" W x 0.98" H (53.1mm x 30.3mm x 24.8mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CB Scheme, EN, IEC, SIQ, TUV, UL
25 W
1
2.1A
12V
84%