VSK-S20-12U
RoHS
制造商零件编号:
VSK-S20-12U
商品编码:
VSK-S20-12U
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 20W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
ITE (Commercial)
Through Hole
6-DIP Module
2.75" L x 1.89" W x 0.94" H (70.0mm x 48.0mm x 24.0mm)
Enclosed
85 ~ 264 VAC
CB Scheme, EN, IEC, UL
20 W
1
1.6A
12V
81%