VSK-S20-15U
RoHS
制造商零件编号:
VSK-S20-15U
商品编码:
VSK-S20-15U
零件描述:
AC/DC CONVERTER 15V 20W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Through Hole
6-DIP Module
2.75" L x 1.89" W x 0.94" H (70.0mm x 48.0mm x 24.0mm)
Enclosed
85 ~ 264 VAC
CB Scheme, EN, IEC, UL
20 W
1
1.3A
15V
83%