PSK-20B-S12
RoHS
制造商零件编号:
PSK-20B-S12
商品编码:
PSK-20B-S12
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 20W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
ITE (Commercial)
Through Hole
4-DIP Module
2.44" L x 1.77" W x 0.91" H (62.0mm x 45.0mm x 23.1mm)
Enclosed
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CB Scheme, EN, FCC, IEC, UL
20 W
1
1.6A
12V
85.77%