VOF-20B-S24
RoHS
制造商零件编号:
VOF-20B-S24
商品编码:
VOF-20B-S24
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 20W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
ITE (Commercial)
Through Hole
4-DIP Module
2.33" L x 1.67" W x 0.90" H (59.2mm x 42.3mm x 22.9mm)
Open Frame
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CB Scheme, EN, FCC, IEC, UL
20 W
1
850mA
24V
86.06%