PSK-6B-S24
RoHS
制造商零件编号:
PSK-6B-S24
商品编码:
PSK-6B-S24
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 6W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Through Hole
4-DIP Module
2.00" L x 1.00" W x 0.66" H (50.8mm x 25.4mm x 16.7mm)
Enclosed
85 ~ 264 VAC
CB Scheme, EN, FCC, IEC, UL
6 W
1
250mA
24V
79.03%