PSK-10W-12
RoHS
制造商零件编号:
PSK-10W-12
商品编码:
PSK-10W-12
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 11W
Active
-40°C ~ 70°C (With Derating)
ITE (Commercial)
Through Hole
4-DIP Module
2.12" L x 1.13" W x 0.75" H (53.8mm x 28.8mm x 19.0mm)
Enclosed
85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
CE, cURus
11 W
1
900mA
12V
81%