PSK-S10C-9
RoHS
制造商零件编号:
PSK-S10C-9
商品编码:
PSK-S10C-9
零件描述:
AC/DC CONVERTER 9V 10W
Active
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
Household Appliances, ITE (Commercial)
Through Hole
4-DIP Module
2.12" L x 1.13" W x 0.75" H (53.8mm x 28.8mm x 19.0mm)
Enclosed
85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC
CB Scheme, EN, IEC, UL
10 W
1
1.1A
9V
80%