PSK-S10C-15
RoHS
制造商零件编号:
PSK-S10C-15
商品编码:
PSK-S10C-15
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 15V 11W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
Household Appliances, ITE (Commercial)
Through Hole
4-DIP Module
2.12" L x 1.13" W x 0.75" H (53.8mm x 28.8mm x 19.0mm)
Enclosed
85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC
CB Scheme, EN, IEC, UL
11 W
1
700mA
15V
81%