VOF-10B-S5
RoHS
制造商零件编号:
VOF-10B-S5
商品编码:
VOF-10B-S5
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 5V 10W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
ITE (Commercial)
Through Hole
4-DIP Module
1.91" L x 0.92" W x 0.81" H (48.6mm x 23.3mm x 20.5mm)
Open Frame
85 ~ 264 VAC
CB Scheme, EN, FCC, IEC, UL
10 W
1
2A
5V
79%