PSK-10D-12
RoHS
制造商零件编号:
PSK-10D-12
商品编码:
PSK-10D-12
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 10W
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Household Appliances, ITE (Commercial)
Through Hole
6-DIP Module, 4 Leads
1.57" L x 1.00" W x 0.83" H (40.0mm x 25.4mm x 21.0mm)
Enclosed
85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
CE, cURus
10 W
1
830mA
12V
84%