PBO-5-S12-B
RoHS
制造商零件编号:
PBO-5-S12-B
商品编码:
PBO-5-S12-B
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 5W
产品类别 :
AC DC Converters
Obsolete
-25°C ~ 85°C (With Derating)
Universal Input
ITE (Commercial)
Through Hole, Right Angle
14-SIP Module, 6 Leads
1.57" L x 0.79" W x 0.50" H (40.0mm x 20.0mm x 12.8mm)
Open Frame
85 ~ 264 VAC, 100 ~ 400 VDC
CB Scheme, EN, IEC, UL
5 W
1
420mA
12V
76%