PSK-S5B-12
RoHS
制造商零件编号:
PSK-S5B-12
商品编码:
PSK-S5B-12
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 5W
产品类别 :
AC DC Converters
Obsolete
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Through Hole
26-DIP Module, 5 Leads
1.46" L x 0.96" W x 0.71" H (37.0mm x 24.5mm x 18.0mm)
Enclosed
85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC
CB Scheme, EN, IEC, UL
5 W
1
420mA
12V
79%