PBO-10C-15
RoHS
制造商零件编号:
PBO-10C-15
商品编码:
PBO-10C-15
零件描述:
AC/DC CONVERTER 15V 10W
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Household Appliances, ITE (Commercial)
Through Hole
6-SIP Module
1.26" L x 0.59" W x 0.68" H (32.0mm x 15.0mm x 17.2mm)
Open Frame
85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
CE, cURus
10 W
1
670mA
15V
82%