PSK-150-24
RoHS
制造商零件编号:
PSK-150-24
商品编码:
PSK-150-24
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 150W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-30°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input
Medical
Through Hole
7-DIP Module
4.29" L x 2.30" W x 1.38" H (109.0mm x 58.5mm x 35.0mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC
CE, cURus, UKCA
150 W
1
6.25A
24V
93.5%