PSK-100-48
RoHS
制造商零件编号:
PSK-100-48
商品编码:
PSK-100-48
零件描述:
AC/DC CONVERTER 48V 100W
Active
-30°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input
Medical
Through Hole
7-DIP Module
3.30" L x 2.30" W x 1.38" H (83.9mm x 58.5mm x 35.0mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC
CE, cURus, UKCA
100 W
1
2.08A
48V
90%