PSK-100-12
RoHS
制造商零件编号:
PSK-100-12
商品编码:
PSK-100-12
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 100W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-30°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input
Medical
Through Hole
7-DIP Module
3.30" L x 2.30" W x 1.38" H (83.9mm x 58.5mm x 35.0mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC
CE, cURus, UKCA
100 W
1
8.33A
12V
90%