VSK-S10-9UA
RoHS
制造商零件编号:
VSK-S10-9UA
商品编码:
VSK-S10-9UA
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 9V 10W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
ITE (Commercial)
Through Hole
4-DIP Module
2.10" L x 1.12" W x 0.75" H (53.3mm x 28.5mm x 19.5mm)
Enclosed
85 ~ 264 VAC
CE, cURus, EN, UL
10 W
1
1.1A
9V
76%