PSK-30D-12
RoHS
制造商零件编号:
PSK-30D-12
商品编码:
PSK-30D-12
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 30W
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Household Appliances, ITE (Commercial)
Through Hole
4-DIP Module
2.74" L x 1.54" W x 0.94" H (69.5mm x 39.0mm x 24.0mm)
Enclosed
85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
CE, cURus, UKCA
30 W
1
2.5A
12V
90%