PBO-15C-12-B
RoHS
制造商零件编号:
PBO-15C-12-B
商品编码:
PBO-15C-12-B
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 15W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Household Appliances, ITE (Commercial)
Through Hole, Right Angle
16-SIP Module, 6 Leads
1.75" L x 0.94" W x 0.59" H (44.5mm x 24.0mm x 15.0mm)
Open Frame
85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
CE, cURus, UL
15 W
1
1.25A
12V
82%