PSK-10B-S12
RoHS
制造商零件编号:
PSK-10B-S12
商品编码:
PSK-10B-S12
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 10W
Active
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
ITE (Commercial)
Through Hole
4-DIP Module
2.00" L x 1.00" W x 0.81" H (50.8mm x 25.4mm x 20.6mm)
Enclosed
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CB Scheme, EN, FCC, IEC, UL
10 W
1
850mA
12V
82.32%