VSK-S3-24U
RoHS
制造商零件编号:
VSK-S3-24U
商品编码:
VSK-S3-24U
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 3W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Through Hole
26-DIP Module, 7 Leads
1.46" L x 0.91" W x 0.61" H (37.0mm x 23.0mm x 15.5mm)
Enclosed
85 ~ 264 VAC
CB Scheme, EN, IEC, UL
3 W
1
125mA
24V
78%