PSK-6B-S12
RoHS
制造商零件编号:
PSK-6B-S12
商品编码:
PSK-6B-S12
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 6W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Through Hole
4-DIP Module
2.00" L x 1.00" W x 0.66" H (50.8mm x 25.4mm x 16.7mm)
Enclosed
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CB Scheme, EN, FCC, IEC, UL
6 W
1
500mA
12V
79.03%