IRM-02-12S
RoHS
制造商零件编号:
IRM-02-12S
商品编码:
IRM-02-12S
制造商/品牌:
MEAN WELL USA Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 2W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-30°C ~ 85°C (With Derating)
Universal Input
ITE (Commercial)
Surface Mount
24-SMD Module, 14 Leads
1.33" L x 0.87" W x 0.63" H (33.7mm x 22.2mm x 16.0mm)
Enclosed
85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
CB, CE, cURus, TUV
2 W
1
167mA
12V
74%