MDT-0800-48"-BLACK-20 PCS
RoHS
制造商零件编号:
MDT-0800-48"-BLACK-20 PCS
商品编码:
MDT-0800-48"-BLACK-20 PCS
制造商/品牌:
3M
零件描述:
HEATSHRINK 0.8" BLACK 1=1PC
产品类别 :
Heat Shrink Tubing
Active
-55°C ~ 110°C
Tubing, Flexible
Black
Polyolefin (PO)
120 Months
50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C)
3 to 1
0.800" (20.32mm)
0.220" (5.59mm)
0.100" (2.54mm)
121°C