AGN320240A00-3.5N12NSH-R
RoHS
制造商零件编号:
AGN320240A00-3.5N12NSH-R
商品编码:
AGN320240A00-3.5N12NSH-R
制造商/品牌:
Orient Display
零件描述:
EMBED LCD 3.5" 320240 UART RTP
产品类别 :
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
Active
UART
3.5" (88.90mm)
72.20mm W x 54.60mm H