16N78-212E.1001
RoHS
制造商零件编号:
16N78-212E.1001
商品编码:
16N78-212E.1001
制造商/品牌:
Portescap
零件描述:
STANDARD MOTOR 10000 RPM 12V
产品类别 :
Motors - AC, DC
Active
12VDC
-30°C ~ 85°C
Round - 0.629" Dia (16.00mm)
DC Motor
5.2W
Standard
Solder Tab
10000 RPM
Brushed
0.94 / 6.6
0.059" (1.50mm)
0.295" (7.50mm)
0.354" (9.00mm)