L16-50-150-6-R
RoHS
制造商零件编号:
L16-50-150-6-R
商品编码:
L16-50-150-6-R
制造商/品牌:
Actuonix Motion Devices Inc
零件描述:
L16-R MINIATURE LINEAR SERVO
产品类别 :
Electric Actuators/Cylinders
Active
6VDC
-10°C ~ 50°C
RC Linear Servo
Linear Actuator
IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Wire Leads with Connector
Ball Screw
0.32 in/s (8.0 mm/s)
20%
±0.30mm
Brushed
1.969" (50.00mm)