L12-100-210-6-R
RoHS
制造商零件编号:
L12-100-210-6-R
商品编码:
L12-100-210-6-R
制造商/品牌:
Actuonix Motion Devices Inc
零件描述:
L12 -R MICRO LINEAR SERVO
产品类别 :
Electric Actuators/Cylinders
Active
6VDC
-10°C ~ 50°C
RC Linear Servo
Linear Actuator
IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Wire Leads with Connector
Ball Screw
0.26 in/s (6.6 mm/s)
20%
±0.50mm
Brushed
3.937" (100.00mm)