L16-140-35-12-S
RoHS
制造商零件编号:
L16-140-35-12-S
商品编码:
L16-140-35-12-S
制造商/品牌:
Actuonix Motion Devices Inc
零件描述:
L16-S MINIATURE LINEAR ACTUATOR
产品类别 :
Electric Actuators/Cylinders
Active
12VDC
-10°C ~ 50°C
Limit Switches
Linear Actuator
IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Wire Leads with Connector
Ball Screw
1.26 in/s (32.0 mm/s)
20%
±0.50mm
Brushed
5.512" (140.00mm)