PQ12-100-12-P
RoHS
制造商零件编号:
PQ12-100-12-P
商品编码:
PQ12-100-12-P
制造商/品牌:
Actuonix Motion Devices Inc
零件描述:
PQ12-P MICRO LINEAR ACTUATOR
产品类别 :
Electric Actuators/Cylinders
Active
12VDC
-10°C ~ 50°C
Linear Actuator
IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Wire Leads with Connector
Ball Screw
0.39 in/s (10.0 mm/s)
20%
±0.10mm
Brushed
0.787" (20.00mm)