NTS-250P-248
RoHS
制造商零件编号:
NTS-250P-248
商品编码:
NTS-250P-248
制造商/品牌:
MEAN WELL USA Inc.
零件描述:
INVERTER 250W
产品类别 :
DC to AC (Power) Inverters
Active
Inverter
7.32" L x 3.96" W x 1.26" H (186mm x 100.5mm x 32mm)
48VDC
International
230VAC
Terminals
250 W
500 W