A302-600-F3
RoHS
制造商零件编号:
A302-600-F3
商品编码:
A302-600-F3
制造商/品牌:
MEAN WELL USA Inc.
零件描述:
INVERTER 24VDC 600W 1 OUTLET
产品类别 :
DC to AC (Power) Inverters
Active
Inverter
8.27" L x 6.81" W x 2.56" H (210.0mm x 173.0mm x 65.0mm)
24VDC
Europe
230VAC
1
Terminals
600 W
1.2 kW