A301-150-B2
RoHS
制造商零件编号:
A301-150-B2
商品编码:
A301-150-B2
制造商/品牌:
MEAN WELL USA Inc.
零件描述:
INVERTER 12VDC 150W 1 OUTLET
产品类别 :
DC to AC (Power) Inverters
Active
Inverter
4.80" L x 2.87" W x 1.77" H (122.0mm x 73.0mm x 45.0mm)
12VDC
North America
110VAC
1
NEMA 5-15R
Cigarette Lighter Plug
150 W
300 W